• Pagina de Inceput image
  • O mica descriere a Asoiciatie Chinologice Timis image
  • O mica descriere a orasului Timisoara image
  • Expo image
  • Regulamente image
  • Galerie Foto image
  • Parteneri image
  • Anunturi image
  • Date de contact si localizarea pe harta image



Rezultatele Expozitiei CAC - Derby

Timisoara 11.02.2012


  Nr. Catalog Rasa Numele cainelui Proprietar
BOG Group  1 49 Puli Hamzabegi - Cimboram Aszu Draja Octavian & Timea
BOG Group  2 130 Bullmastiff Safety of Flatland Phoenix Kozel Gyula
BOG Group  3 244 American Staffordshire Terrier Rey Lord King Of Ring's Verbita Razvan
BOG Group  4 263 Zwerg Dachshund wire hair Mozes's Son of Happytails 1988 RO Ungureanu Ovidiu
BOG Group 5 287 American Akita Clonroot That's My Boy At Melodor Ciuleanu Laura
BOG Group 6 297 Beagle Maglodi Biggy-Boys Eminem Laszlo Istvan
BOG Group 7 306 Deutsch Kurzhaar Federica Oberon Haus Ionescu Marius
BOG Group 8 330 Golden Retriever Thevenet Tramontana Desatada Cletiu Andreea
BOG Group 9 350 Shih Tzu Diamond Alma's Artemis Suttyak Alice
BOG Group 10 371 Whippet Sandline Geisha Butuman Cristian
Cel mai frumos Ciobanesc Romanesc 1 373 Ciobanesc Romanesc Corb Turcu de Predeal Flesieru Sebastian
Cel mai frumos Ciobanesc Romanesc 2 59 Ciobanesc Romanesc Carpatin Almas de Troian Balan Gheorghe
Cel mai frumos Ciobanesc Romanesc 3 68 Ciobanesc Romanesc Mioritic Can't Stop Us Apuseni Simutiu Sorin & Diana
Cel mai frumos Ciobanesc Romanesc 4 183 Ciobanesc Romanesc de Bucovina Firel de Barnova Orga Florian
Junior BIS  213 Do Khi Chenporewa Kam - Bu Kalsange Togan Ciprian
BIS 1 287 American Akita Clonroot That's My Boy At Melodor Ciuleanu Laura
BIS 2 49 Puli Hamzabegi - Cimboram Aszu Draja Octavian & Timea
BIS 3 244 American Staffordshire Terrier Rey Lord King Of Ring's Verbita Razvan



Nr. Catalog  Clasa  Sex  Nume  Cartea de Origine  Rasa si Varietatea  Data Nasterii  Proprietar  Arbitru  Calificativ  Titlu  Observatii  Nr. Catalog 
1 Clasa Intermediara / Intermediate Class Mascul Warlock Duma's COR A 545-10/015 Chien de Berger Belge Malinois 15.07.2010 Lungu C. Octavian Zsolt Molnar (RO) EXC.     1
2 Clasa Campioni / Champions Class Mascul Argos COR A 103-06/015 Chien de Berger Belge Malinois 26.05.2006 Landt Willi Zsolt Molnar (RO) EXC. CAC   2
3 Clasa Juniori / Youth Class Femela Princess Dark Kennel COR A 631-11/015 Chien de Berger Belge Malinois 15.11.2010 Oltean Ciprian Zsolt Molnar (RO) EXC. CACJ,BD,BOB,INV.D   3
4 Clasa Campioni / Champions Class Femela Aki COR A 459-10/015 Chien de Berger Belge Malinois 31.01.2010 Mocanu Mariana Zsolt Molnar (RO) EXC. CAC   4
5 Clasa Baby / Baby Class Mascul Miki Von Konigs-Terry COR A 119-11/332 Ceskoslovensky Vlcak 29.09.2011 Fock Rodica Zsolt Molnar (RO) FP1     5
6 Clasa Juniori / Youth Class Femela Justine Von Konigs Terry COR A 101-10/332 Ceskoslovensky Vlcak 31.10.2010 Fock Rodica Zsolt Molnar (RO) -     6
7 Clasa Baby / Baby Class Mascul Milo Von Haus Selia COR A 23198-12/166 Deutscher Schäferhund short-haried 24.09.2011 Borozan Adrian Petru Muntean (RO) F.Promitator     7
8 Clasa Baby / Baby Class Mascul Nax Von Haus Selia COR A 23200-12/166 Deutscher Schäferhund short-haried 09.11.2011 Zelenyak Alexandru Petru Muntean (RO) descalif.     8
9 Clasa Pui / Puppy Class Mascul Floyd Van Pavora COR A 22666-11/166 Deutscher Schäferhund short-haried 10.06.2011 Szlahotka Alexandru&Zoltan Petru Muntean (RO) NEPROMITATOR     9
10 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Erik Von Haus Selia COR A 22259-11/166 Deutscher Schäferhund short-haried 03.03.2011 Zelenyak Alexandru Petru Muntean (RO) EXC.2     10
11 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Grando del Frutteto in asteptare Deutscher Schäferhund short-haried 12.08.2010 Colta Dumitru Petru Muntean (RO) EXC.1     11
12 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Guss Von Haus Selia COR A 22467-11/166 Deutscher Schäferhund short-haried 15.04.2011 Zingale Giovanni Petru Muntean (RO) FB     12
13 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Hassan Von Haus Selia COR A 22471-11/166 Deutscher Schäferhund short-haried 16.04.2011 Zingale Giovanni Petru Muntean (RO) EXC.3     13
14 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Speedy del Frutteto in asteptare Deutscher Schäferhund short-haried 07.04.2011 Colta Dumitru Petru Muntean (RO) -     14
15 Clasa Intermediara / Intermediate Class Mascul Amir COR A 21557-10/166 Deutscher Schäferhund short-haried 18.10.2010 Ageu P. Dan Petru Muntean (RO) EXC. INV.D.   15
16 Clasa Deschisa / Open Class Mascul Casaro Aus Agrigento in asteptare Deutscher Schäferhund short-haried 30.06.2009 Colta Dumitru Petru Muntean (RO) FB2     16
17 Clasa Deschisa / Open Class Mascul Gennaro Von Haus Selia COR A 20377-10/166 Deutscher Schäferhund short-haried 03.10.2009 Colta Dumitru Petru Muntean (RO) -     17
18 Clasa Deschisa / Open Class Mascul Tripp Von Haus Selia COR A 19325-09/166 Deutscher Schäferhund short-haried 30.09.2008 Leonetti Giuseppe Petru Muntean (RO) FB1     18
19 Clasa Munca / Working Class Mascul Kanno Van Pavora COR A 19389-09/166 Deutscher Schäferhund short-haried 14.05.2009 Birau Corneliu Petru Muntean (RO) -     19
20 Clasa Munca / Working Class Mascul Primus Delle Colonne D'Ercole COR A 21192-10/166 Deutscher Schäferhund short-haried 19.11.2008 Zingale Giovanni Petru Muntean (RO) EXC.1 CAC,B.DOG   20
21 Clasa Baby / Baby Class Femela Nadia Von Haus Selia COR A 23201-12/166 Deutscher Schäferhund short-haried 09.11.2011 Zelenyak Alexandru Petru Muntean (RO) FP BEST BABY   21
22 Clasa Juniori / Youth Class Femela Adria De Nufarul Oradea COR A 22121-11/166 Deutscher Schäferhund short-haried 01.02.2011 Costa Gheorghe Petru Muntean (RO) EXC.1 CACJ   22
23 Clasa Juniori / Youth Class Femela Amina Van Pavora COR A 21831-11/166 Deutscher Schäferhund short-haried 06.11.2010 Capota Eugen Petru Muntean (RO) EXC.3     23
24 Clasa Juniori / Youth Class Femela Conny Van Pavora COR A 22205-11/166 Deutscher Schäferhund short-haried 12.03.2011   Petru Muntean (RO) EXC.2     24
25 Clasa Juniori / Youth Class Femela Gola Von Haus Selia COR A 22470-11/166 Deutscher Schäferhund short-haried 15.04.2011 Zingale Giovanni Petru Muntean (RO) -     25
26 Clasa Intermediara / Intermediate Class Femela Alma COR A 21562-10/166 Deutscher Schäferhund short-haried 18.10.2010 Rohoznianu N. Alina Petru Muntean (RO) EXC.2 RCACJ   26
27 Clasa Intermediara / Intermediate Class Femela Asia LOI 10/119821 Deutscher Schäferhund short-haried 05.05.2010 Scognamiglio Salvatore Petru Muntean (RO) EXC.4     27
28 Clasa Intermediara / Intermediate Class Femela Betty Von Haus Selia COR A 21674-10/166 Deutscher Schäferhund short-haried 16.03.2010 Colta Dumitru Petru Muntean (RO) EXC.3     28
29 Clasa Intermediara / Intermediate Class Femela Ermelleki Szepseg Cherry COR A 21615-10/166 Deutscher Schäferhund short-haried 10.09.2010 Casap Adrian Petru Muntean (RO) -     29
30 Clasa Intermediara / Intermediate Class Femela Margarita Spiellust COR A 20992-10/166 Deutscher Schäferhund short-haried 04.05.2010 Muntean Oana Petru Muntean (RO) -     30
31 Clasa Intermediara / Intermediate Class Femela Ronya Von Haus Selia COR A 21687-10/166 Deutscher Schäferhund short-haried 13.04.2010 Zelenyak Alexandru Petru Muntean (RO) EXC.1 CAC   31
32 Clasa Deschisa / Open Class Femela Dolly Von Sun Haus COR A 20678-10/166 Deutscher Schäferhund short-haried 15.03.2010 Richiczan Karina Petru Muntean (RO) FB     32
33 Clasa Deschisa / Open Class Femela Gany Van Pavora COR A 18516-08/166 Deutscher Schäferhund short-haried 31.10.2008 Brisan Leonard Petru Muntean (RO) -     33
34 Clasa Deschisa / Open Class Femela Genna Von Wolfenthal COR A 17861-08/166 Deutscher Schäferhund short-haried 11.02.2008 Magda Piri Petru Muntean (RO) FB4     34
35 Clasa Deschisa / Open Class Femela Lara Spiellust COR A 19168-09/166 Deutscher Schäferhund short-haried 23.03.2009 Muntean Oana Petru Muntean (RO) EXC.3     35
36 Clasa Deschisa / Open Class Femela Leilla Spiellust COR A 19171-09/166 Deutscher Schäferhund short-haried 23.03.2009 Popa Adriana Petru Muntean (RO) -     36
37 Clasa Deschisa / Open Class Femela Paitimbega Zena COR A 20076-09/166 Deutscher Schäferhund short-haried 17.09.2009 Colta Dumitru Petru Muntean (RO) EXC.2 RCAC   37
38 Clasa Deschisa / Open Class Femela Patasha Van Pavora COR A 20219-10/166 Deutscher Schäferhund short-haried 25.09.2009 Capota Eugen Petru Muntean (RO) EXC.1 CAC,BOB,BF   38
39 Clasa Deschisa / Open Class Femela Telma Von Haus Selia COR A 19327-09/166 Deutscher Schäferhund short-haried 30.09.2008 Zingale Giovanni Petru Muntean (RO) -     39
40 Clasa Deschisa / Open Class Femela Vuma Del Sito Reale LOI 10156810 Deutscher Schäferhund short-haried 03.11.2009 Zingale Giovanni Petru Muntean (RO) -     40
41 Clasa Munca / Working Class Femela Rama Von Haus Selia COR A 16338-07/166 Deutscher Schäferhund short-haried 25.11.2007 Zingale Giovanni Petru Muntean (RO) EXC.1 CAC   41
42 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Dico Von Haus Selia COR A 22284-11/166 Deutscher Schäferhund long-haried 18.02.2011 Parlog Christian Petru Muntean (RO) EXC.1 CACJ,BD,BOB   42
43 Clasa Campioni / Champions Class Mascul Infinity Of Sun Loch Valley COR A 39-10/297 Border Collie 06.06.2009 Pall Timea Petru Muntean (RO) EXC.1 CACL,BD,BOB   43
44 Clasa Baby / Baby Class Mascul Riverside Song Island Of Love COR A 1375-12/156 Collie Rough 20.09.2011 Masut Ramona Petru Muntean (RO) FP BEST BABY   44
45 Clasa Deschisa / Open Class Mascul Mertrisa All You Need Is Love COR A 1362-11/156 Collie Rough 21.12.2009 Cruscov Olivia Petru Muntean (RO) EXC.1 CAC,BD,BOB   45
46 Clasa Campioni / Champions Class Mascul Riverside Song Big Boss Man COR A 1278-09/156 Collie Rough 15.02.2009 Cruscov Olivia Petru Muntean (RO) EXC.1 CACL   46
47 Clasa Intermediara / Intermediate Class Femela I Want You To Need Me Of Silverlight COR A 1337-10/156 Collie Rough 03.07.2010 Pintea Otilia Petru Muntean (RO) EXC.1 CAC   47
48 Clasa Deschisa / Open Class Femela Riverside Song Follow That Dream COR A 1329-10/156 Collie Rough 22.04.2010 Cruscov Olivia Petru Muntean (RO) EXC.1 CAC,BF,Inv.D   48
49 Clasa Campioni / Champions Class Mascul Hamzabegi-Cimboram Aszu COR A 330-10/055 Puli black/ grey/ fawn 25.04.2006 Draja Octavian & Timea Zsolt Molnar (RO) EXC. CAC,BOB   49
50 Clasa Veterani / Veterans Class Femela Astiagis Histori Arvacska COR 155-02/055 Puli black/ grey/ fawn 20.07.2002 Draja Octavian & Timea Zsolt Molnar (RO) EXC, CACV   50
51 Clasa Campioni / Champions Class Mascul Bleuroyal Darkdestroyer KCC 365528 Australian Shepherd 10.08.2010 Flamand Arlette Zsolt Molnar (RO) -     51
52 Clasa Juniori / Youth Class Femela Bleuroyal Midnight Wish KCC 372423 Australian Shepherd 23.12.2010 Flamand Arlette Zsolt Molnar (RO) EXC. CACJ,BOB,INV.D   52
53 Clasa Campioni / Champions Class Femela Applefire Wish Ewe Wre Here ACH04627201 Australian Shepherd 01.09.2007 Flamand Arlette Zsolt Molnar (RO) -     53
54 Clasa Intermediara / Intermediate Class Mascul Hansolo Von Tirol BRV 9-0924021 Berger Blanc Suisse 29.04.2010 Oprea D. Monica Zsolt Molnar (RO) EXC. CAC,BOB,Inv.D   54
55 Clasa Baby / Baby Class Mascul Ager COR A 3107-11/350 Ciobanesc Romanesc Carpatin 12.08.2011 Draganescu M. & Balan Anca Giura (RO) F.Promitator Best Baby   55
56 Clasa Pui / Puppy Class Mascul Amurg Din Stana Vlahului COR A 3070-11/350 Ciobanesc Romanesc Carpatin 14.05.2011 Cazacu Nicu Anca Giura (RO)   Best puppy   56
57 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Amadocus De Cogaion COR A 3030-11/350 Ciobanesc Romanesc Carpatin 14.12.2010 Sina Horatiu Anca Giura (RO) exc.     57
58 Clasa Intermediara / Intermediate Class Mascul Uran De Troian COR B 2312-11/350 Ciobanesc Romanesc Carpatin 01.07.2010 Pop Dorin Anca Giura (RO) exc. CAC   58
59 Clasa Campioni / Champions Class Mascul Almas De Troian COR A 2951-10/350 Ciobanesc Romanesc Carpatin 14.04.2010 Balan Gheorghe Anca Giura (RO) exc. CAC,BM,BOB,Inv.D   59
60 Clasa Baby / Baby Class Femela Anisia De Ziridava COR A 3126-11/350 Ciobanesc Romanesc Carpatin 17.10.2011 Cazacu Nicu & Claudia Anca Giura (RO) F. Promitator 1     60
61 Clasa Juniori / Youth Class Femela Ana De Cogaion COR A 3031-11/350 Ciobanesc Romanesc Carpatin 14.12.2010 Sina Horatiu Anca Giura (RO) exc. CACJ,BJ   61
62 Clasa Juniori / Youth Class Femela Cora Livguard COR A 3036-11/350 Ciobanesc Romanesc Carpatin 06.11.2010 Caracaleanu Isabella Anca Giura (RO) -     62
63 Clasa Intermediara / Intermediate Class Femela Azaleea De Ayizan COR A 2929-10/350 Ciobanesc Romanesc Carpatin 10.05.2010 Sina Horatiu Anca Giura (RO) exc. CAC,BF,Inv.D   63
64 Clasa Deschisa / Open Class Femela Lia Ot Aral Dream COR A 2913-10/350 Ciobanesc Romanesc Carpatin 25.01.2010 Bungau Adrian & Angela Anca Giura (RO) exc. CAC   64
65 Clasa Baby / Baby Class Mascul Just For You Apuseni COR B 3676-11/349 Ciobanesc Romanesc Mioritic 25.10.2011 Simutiu Sorin & Diana Anca Giura (RO) FP BEST BABY   65
66 Clasa Pui / Puppy Class Mascul Highlander Apuseni COR A 3618-11/349 Ciobanesc Romanesc Mioritic 25.06.2011 Simutiu Sorin & Diana Anca Giura (RO) FP     66
67 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Undercover Tender Ebony COR B 3619-11/349 Ciobanesc Romanesc Mioritic 23.03.2011 Floares Carmen & Alexandru Anca Giura (RO) EXC. CACJ   67
68 Clasa Campioni / Champions Class Mascul Can't Stop Us Apuseni COR B 3485-10/349 Ciobanesc Romanesc Mioritic 27.07.2009 Simutiu Sorin & Diana Anca Giura (RO) EXC. CAC,BM,BOB   68
69 Clasa Pui / Puppy Class Femela Bianca Samus Superbus COR B 3642-11/349 Ciobanesc Romanesc Mioritic 27.06.2011 Pop M. Florin Anca Giura (RO) FP Best puppy   69
70 Clasa Juniori / Youth Class Femela Fire In My Eyes Apuseni COR A 3581-11/349 Ciobanesc Romanesc Mioritic 13.12.2010 Borza A. & Pop M. Anca Giura (RO) EXC.1 CAC,BF,Inv.D   70
71 Clasa Juniori / Youth Class Femela Guardian Angel Apuseni COR A 3617-11/349 Ciobanesc Romanesc Mioritic 04.05.2011 Simutiu Sorin & Diana Anca Giura (RO) EXC.2 RCAC   71
72 Clasa Deschisa / Open Class Femela Maia in asteptare Ciobanesc Romanesc Mioritic 13.01.2009 Secara O. Florian & Pislea Florin Anca Giura (RO) -     72
73 Clasa Deschisa / Open Class Femela Sara in asteptare Ciobanesc Romanesc Mioritic 15.04.2009 Secara O. Florian & Petrescu C. Anca Giura (RO) -     73
74 Clasa Baby / Baby Class Mascul Bruno COR A 7939-11/143 Dobermann black 15.08.2011 Cozocea Nicusor Zsolt Molnar (RO) FP1     74
75 Clasa Baby / Baby Class Femela Beauty COR A 7940-11/143 Dobermann black 15.08.2011 Kurica Gabriel Zsolt Molnar (RO) -     75
76 Clasa Pui / Puppy Class Femela Harra Zamolxis COR A 7944-11/143 Dobermann black 16.05.2011 Buzatu Cosmin Zsolt Molnar (RO) Promitator 1     76
77 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Cuan Zamolxis COR A 2948-11/185 Zwergpinscher 07.04.2011 Buzatu Cosmin Zsolt Molnar (RO) FB     77
78 Clasa Deschisa / Open Class Mascul Ahile Zamolxis COR A 2916-10/185 Zwergpinscher 18.05.2010 Buzatu Cosmin Zsolt Molnar (RO) EXC. CAC,BD,INV.D   78
79 Clasa Intermediara / Intermediate Class Femela Bavaria Zamolxis COR A 2940-11/185 Zwergpinscher 03.11.2010 Buzatu Cosmin Zsolt Molnar (RO) EXC. CAC,BF,BOB,Inv.D   79
80 Clasa Deschisa / Open Class Femela Afa Zamolxis COR A 2917-10/185 Zwergpinscher 18.05.2010 Buzatu Cosmin Zsolt Molnar (RO) EXC. CAC   80
81 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Pit De Utsor COR A 3966-11/181 Riesenschnauzer black 28.03.2011 Jurma Sorin Zsolt Molnar (RO) EXC.2     81
82 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Yazaky De Michelangelo COR A 3929-10/181 Riesenschnauzer black 03.10.2010 Ghejan Dan Zsolt Molnar (RO) EXC.1 CACJ,BD,BOB,INV.D   82
83 Clasa Deschisa / Open Class Mascul Ferdinand De Brissard COR A 3861-09/181 Riesenschnauzer black 29.06.2009 Ile Dorin Zsolt Molnar (RO) EXC.     83
84 Clasa Intermediara / Intermediate Class Femela Jahera De Utsor COR A 3917-10/181 Riesenschnauzer black 21.06.2010 Ile Dorin Zsolt Molnar (RO) EXC.1 CAC,BF,Inv.D   84
85 Clasa Deschisa / Open Class Femela Fink De Brissard COR A 3869-09/181 Riesenschnauzer black 29.06.2009 Ile Dorin Zsolt Molnar (RO) EXC.     85
86 Clasa Intermediara / Intermediate Class Mascul Boko De Sighet COR 1360-10/183 Zwergschnauzer black 15.04.2010 Danila A. Valeriu Zsolt Molnar (RO) EXC. CAC,BOB,Inv.D   86
87 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Huthene Ar Be Smart in asteptare10 Zwergschnauzer white 16.01.2011 Simion Ionut Zsolt Molnar (RO) -     87
88 Clasa Pui / Puppy Class Femela Blazing Mind White Star Of Rainbowland in asteptare Zwergschnauzer white 24.06.2011 Simion I. & Dejan K. Zsolt Molnar (RO) -     88
89 Clasa Pui / Puppy Class Femela Blazing Mind White Star at Rainbowland in asteptare Zwergschnauzer white 24.06.2011 Simion I. & Dejan K. Zsolt Molnar (RO) -     89
90 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Angel Del Fierro Mansur COR A 1004-11/292 Dogo Argentino 14.02.2011 Todea Andi & Mara Zsolt Molnar (RO) EXC.     90
91 Clasa Juniori / Youth Class Femela Alfa COR A 993-11/292 Dogo Argentino 02.12.2010 Tirea A. Vlad Zsolt Molnar (RO) EXC.2     91
92 Clasa Juniori / Youth Class Femela Alpine COR A 989-11/292 Dogo Argentino 02.12.2010 Anton Al. Flavius Zsolt Molnar (RO) EXC.1 CACJ,BOB   92
93 Clasa Pui / Puppy Class Mascul Zafer Mato in asteptare Fila Brasileiro 29.07.2011 Kovacs Attila Zsolt Molnar (RO) FP1     93
94 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Zafer Casap COR A 68-11/225 Fila Brasileiro 14.03.2011 Popa Ciprian Zsolt Molnar (RO) EXC. CACJ   94
95 Clasa Campioni / Champions Class Mascul Zafer Baiazid COR A 57-09/225 Fila Brasileiro 15.05.2009 Lupsa G. Cosmin Zsolt Molnar (RO) EXC. CAC,BD,BOB   95
96 Clasa Baby / Baby Class Femela Madame Di Casa Il Vulcano ROI 11/156547 Fila Brasileiro 26.09.2011 Lupsa G. Cosmin Zsolt Molnar (RO) FP1 Best Baby   96
97 Clasa Campioni / Champions Class Femela Zafer Amata COR A 48-07/225  Fila Brasileiro 31.01.2007 Lupsa G. Cosmin Zsolt Molnar (RO) EXC. CAC,BF   97
98 Clasa Baby / Baby Class Mascul Ago Black Dynasty COR A 3496-11/144 Deutscher Boxer fawn 13.08.2011 Pop Raluca Zsolt Molnar (RO) FP1 Best Baby   98
99 Clasa Juniori / Youth Class Femela Maty Vom Kaiserfelsen COR A 3471-11/144 Deutscher Boxer fawn 06.12.2010 Pop Raluca Zsolt Molnar (RO) EXC.1 CACJ   99
100 Clasa Intermediara / Intermediate Class Femela Khayana vom Kaiserfelsen COR A 3413-10/144 Deutscher Boxer fawn 23.07.2010 Serban Vasile Razvan Zsolt Molnar (RO) EXC. CAC   100
101 Clasa Deschisa / Open Class Femela Kasia vom Kaiserfelsen COR A 3414-10/144 Deutscher Boxer fawn 23.07.2010 Tomi Paul Zsolt Molnar (RO) EXC. CAC   101
102 Clasa Juniori / Youth Class Femela Lara Von Kaiserfelsen COR A 3470-11/144 Deutscher Boxer brindle 28.11.2010 Salajean M. & Stoboran F. Zsolt Molnar (RO) EXC CACJ,BF,BOB,INV.D   102
103 Clasa Pui / Puppy Class Mascul Baxter Wish Comes True COR A 2735-11/235 Deutsche Dogge black/ harlequin 20.06.2011 Bogdan Adrian  Augustin Ionescu (RO) F.Promitator Best Puppy   103
104 Clasa Intermediara / Intermediate Class Mascul Denzel Black Blue Moon COR A 2705-10/235 Deutsche Dogge black/ harlequin 19.04.2010 Georgescu P. Madalina Augustin Ionescu (RO) exc. CAC,BM, Inv. D.   104
105 Clasa Baby / Baby Class Femela Blanka De Hoalai COR A 2752-12/235 Deutsche Dogge black/ harlequin 23.10.2011 Lakatos Laurentiu Augustin Ionescu (RO) FP B. Baby   105
106 Clasa Pui / Puppy Class Femela Beast Wish Comes True COR A 2738-11/235 Deutsche Dogge black/ harlequin 20.06.2011 Georgescu P. Madalina Augustin Ionescu (RO) descalif. Agresiv     106
107 Clasa Intermediara / Intermediate Class Femela Bimba Della Baia Azzurra COR A 2746-11/235 Deutsche Dogge black/ harlequin 15.08.2010 Maties Calin Augustin Ionescu (RO) exc.2 R.CAC   107
108 Clasa Intermediara / Intermediate Class Femela Eicke-A Del Castello Delle Rocche COR A 2726-11/235 Deutsche Dogge black/ harlequin 04.06.2010 Guzei S. Alexandra Augustin Ionescu (RO) EXC.1 CAC,BF,BOB,Inv.D   108
109 Clasa Campioni / Champions Class Femela Kiscsiki Anett COR A 2691-10/235 Deutsche Dogge black/ harlequin 13.01.2009 Lakatos Laurentiu Augustin Ionescu (RO) EXC. CAC   109
110 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Arko De Hoalai COR A 2712-11/235 Deutsche Dogge blue 31.10.2010 Avram Tudor Augustin Ionescu (RO) EXC2 RCACJ   110
111 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Azaro De Hoalai COR A 2709-11/235 Deutsche Dogge blue 31.10.2010 Taus Adrian Augustin Ionescu (RO) EXC.1 CACJ,BM,BOB,INV.D   111
112 Clasa Pui / Puppy Class Femela Bruna Wish Comes True COR A 2743-11/235 Deutsche Dogge blue 20.06.2011 Cohen-Vida Sabina Augustin Ionescu (RO) ABSENT     112
113 Clasa Juniori / Youth Class Femela Amirra De Hoalai COR A 2714-11/235 Deutsche Dogge blue 31.10.2010 Lakatos Laurentiu Augustin Ionescu (RO) EXC. CACJ,BF,Inv.D   113
114 Clasa Baby / Baby Class Mascul Luthor Von Ivan Hause COR A 13486-12/147 Rottweiler 12.10.2011 Ramneantu C. & Ivan D. Petru Muntean (RO) FP BEST BABY   114
115 Clasa Pui / Puppy Class Mascul Morro De Ycul COR A 13374-11/147 Rottweiler 29.06.2011 Miclaus Adrian Petru Muntean (RO) FP     115
116 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Narcotic Bodyguard Force COR A 13229-11/147 Rottweiler 11.05.2011 Salajan V. Dorin Petru Muntean (RO) EXC.1 CACJ,BD   116
117 Clasa Pui / Puppy Class Femela Faith Vom Damirott COR A 13351-11/147 Rottweiler 20.06.2011 Poienar Danut Petru Muntean (RO) FP     117
118 Clasa Pui / Puppy Class Femela Lucy De Ycul COR A 13283-11/147 Rottweiler 06.06.2011 Miclaus Adrian Petru Muntean (RO) FP1 Best Puppy   118
119 Clasa Juniori / Youth Class Femela Ianna De Ycul COR A 13027-11/147 Rottweiler 14.01.2011 Bojici O. Sasa Petru Muntean (RO) EXC.1 CACJ,BJ   119
120 Clasa Juniori / Youth Class Femela Lory Bodyguard Force COR A 12896-11/147 Rottweiler 01.11.2010 Sturza Marcel Petru Muntean (RO) EXC.2     120
121 Clasa Juniori / Youth Class Femela Mara Bodyguard Force COR A 13094-11/147 Rottweiler 25.12.2010 Merce F. Oliver Petru Muntean (RO) EXC.3     121
122 Clasa Intermediara / Intermediate Class Femela Lucie Delle Abbadesse COR A 13384-11/147 Rottweiler 25.05.2010 Poienar Danut Petru Muntean (RO) EXC.1 CAC,BF,BOB,Inv.D   122
123 Clasa Deschisa / Open Class Femela Iris Bodyguard Force COR A 12469-10/147 Rottweiler 01.01.2010 Salajan V. Dorin Petru Muntean (RO) EXC.1 CAC   123
124 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Tanakajd Szepe Zargo COR A 827-11/116 Dogue de Bordeaux 01.12.2010 Otoiu Roxana Petru Muntean (RO) FB     124
125 Clasa Deschisa / Open Class Femela Arra COR C 2-11/116 Dogue de Bordeaux 22.10.2009 Burz Mihai Petru Muntean (RO) EXC.1 CAC,BF,BOB   125
126 Clasa Baby / Baby Class Mascul Hacker Of The West-Er Bulls MET Ang.bull.897/11 Bulldog 17.08.2011 Maresch Robert Petru Muntean (RO) FP BEST BABY   126
127 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Bengal Del Samba COR A 1568-11/149 Bulldog 09.11.2010 Junc I. Ovidiu Petru Muntean (RO) FB     127
128 Clasa Pui / Puppy Class Femela Cenerentola Valley Of Sunshine COR A 1640-11/149 Bulldog 10.06.2011 Burz Mihai Petru Muntean (RO) FP Best Puppy   128
129 Clasa Deschisa / Open Class Femela Merci Maya COR A 1465-09/149 Bulldog 13.09.2009 Stefan Robert Petru Muntean (RO) B     129
130 Clasa Intermediara / Intermediate Class Mascul Safety of Flatland Phoenix MET Bullm.678/10 Bullmastiff 10.06.2010 Kozel Gyula Petru Muntean (RO) EXC.1 CAC,BD,BOB,INV.D   130
131 Clasa Campioni / Champions Class Mascul Sunny Lion Senator COR A 507-08/157 Bullmastiff 24.04.2008 Jebelean Leontin Petru Muntean (RO) FB     131
132 Clasa Juniori / Youth Class Femela Master Bullmastiff M - Saphira COR A 589-11/157 Bullmastiff 03.01.2011 Jebelean Leontin Petru Muntean (RO) FB     132
133 Clasa Juniori / Youth Class Femela Master Bullmastiff N - Lady COR A 597-11/157 Bullmastiff 10.01.2011 Jebelean Leontin Petru Muntean (RO) BUN     133
134 Clasa Intermediara / Intermediate Class Femela Eve COR A 584-11/157 Bullmastiff 23.10.2010 Matveeva Tatiana Petru Muntean (RO) EXC. CAC,Inv.D.   134
135 Clasa Campioni / Champions Class Femela Safety of Flatland Blondy MET Bullm.9051/06 Bullmastiff 27.07.2006 Kozel Gyula Petru Muntean (RO) EXC.1 CACL,BF   135
136 Clasa Intermediara / Intermediate Class Mascul Lorenzo Boros Bajnok COR A 90-11/264 Mastiff 09.04.2010 Craciun M. Stelian Petru Muntean (RO) EXC.1 CAC,BD,BOB,INV.D   136
137 Clasa Baby / Baby Class Mascul White Paloma Gonzo COR A 1624-11/343 Cane Corso Italiano 11.09.2011 Silaghi Zsolt Dagmar Klein (RO) FP BEST BABY   137
138 Clasa Pui / Puppy Class Mascul Blow In The Wind Wild Orchid COR A 1573-11/343 Cane Corso Italiano 11.08.2011 Nedin Nicolae & Eugen Dagmar Klein (RO) FP3     138
139 Clasa Pui / Puppy Class Mascul Buck Wild Orchid COR A 1578-11/343 Cane Corso Italiano 11.08.2011 Nedin Nicolae & Eugen Dagmar Klein (RO) FP2     139
140 Clasa Pui / Puppy Class Mascul Impcaes Vespasian De Nobil Rose COR A 1526-11/343 Cane Corso Italiano 30.06.2011 Daescu Alain Dagmar Klein (RO) FP1     140
141 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Boyka Yuri L'Antico Nobile COR A 1391-11/343 Cane Corso Italiano 16.11.2010 Matei P. & Marcu A. Dagmar Klein (RO) EXC.3     141
142 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Byron L'Antico Nobile COR A 1394-11/343 Cane Corso Italiano 16.11.2010 Nedin Nicolae & Eugen Dagmar Klein (RO) EXC.1 CACJ,BJ   142
143 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Frodo De Nobil Rose COR A 1349-10/343 Cane Corso Italiano 03.11.2010 Cimeron Balica Dagmar Klein (RO) EXC.2     143
144 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Ghost De Nobil Rose COR A 1452-11/343 Cane Corso Italiano 23.03.2011 Hota Elena Dagmar Klein (RO) -     144
145 Clasa Intermediara / Intermediate Class Mascul Eros De Nobile Rose COR A 1318-10/343 Cane Corso Italiano 29.09.2010 Stanciu Octavian Dagmar Klein (RO) -     145
146 Clasa Intermediara / Intermediate Class Mascul Famous De Noil Rose COR A 1352-10/343 Cane Corso Italiano 03.11.2010 Roman Alexandru Dagmar Klein (RO) EXC.1 CAC,BD,INV.D   146
147 Clasa Intermediara / Intermediate Class Mascul One De Cato Felice  COR A 1554-11/343 Cane Corso Italiano 19.07.2010 Silaghi Zsolt Dagmar Klein (RO) EXC.2 RCAC   147
148 Clasa Deschisa / Open Class Mascul Eros COR A 1401-11/343 Cane Corso Italiano 15.02.2010 Nedin Nicolae & Eugen Dagmar Klein (RO) FB     148
149 Clasa Pui / Puppy Class Femela Drew-Munteanu Di Casa Pretorian COR B 140-11/343 Cane Corso Italiano 14.07.2011 Munteanu Emil Dagmar Klein (RO) -     149
150 Clasa Pui / Puppy Class Femela Italia De Nobil Rose COR A 1529-11/343 Cane Corso Italiano 30.06.2011 Silaghi Zsolt Dagmar Klein (RO) FP BEST PUPPY   150
151 Clasa Pui / Puppy Class Femela Ute in asteptare Cane Corso Italiano 18.06.2011 Daescu Alain Dagmar Klein (RO) FP2     151
152 Clasa Juniori / Youth Class Femela Angel Wild Orchid COR A 1297-10/343 Cane Corso Italiano 07.09.2010 Pilos Armand Dagmar Klein (RO) FB     152
153 Clasa Juniori / Youth Class Femela Asha L'Antico Nobile COR A 1357-11/343 Cane Corso Italiano 15.09.2010 Nedin Nicolae & Eugen Dagmar Klein (RO) FB     153
154 Clasa Juniori / Youth Class Femela Bonnie L'Antico Nobile COR A 1400-11/343 Cane Corso Italiano 16.11.2010 Nedin Nicolae & Eugen Dagmar Klein (RO) EXC.4     154
155 Clasa Juniori / Youth Class Femela Cassia L'Antico Nobile COR A 1508-11/343 Cane Corso Italiano 05.05.2011 Nedin Nicolae & Eugen Dagmar Klein (RO) EXC.1 CACJ   155
156 Clasa Juniori / Youth Class Femela Enola De Nobile Rose COR A 1319-10/343 Cane Corso Italiano 29.09.2010 Stanciu Octavian Dagmar Klein (RO) -     156
157 Clasa Juniori / Youth Class Femela Vespasian Itaka COR A 1545-11/343 Cane Corso Italiano 12.03.2011 Daescu Alain Dagmar Klein (RO) EXC.2     157
158 Clasa Juniori / Youth Class Femela White Paloma Dora COR A 1472-11/343 Cane Corso Italiano 14.04.2011 Bolos Doru Dagmar Klein (RO) EXC.3     158
159 Clasa Intermediara / Intermediate Class Femela Bonnie COR A 1281-10/343 Cane Corso Italiano 03.07.2010 Artenie Catalin Dagmar Klein (RO) BUN     159
160 Clasa Intermediara / Intermediate Class Femela Brenda COR A 1280-10/343 Cane Corso Italiano 03.07.2010 Vasile Cosmin Dagmar Klein (RO) FB     160
161 Clasa Intermediara / Intermediate Class Femela Viconia Custodi Nos JR 80563 Cc Cane Corso Italiano 05.04.2010 Srdanov Nenad Dagmar Klein (RO) -     161
162 Clasa Intermediara / Intermediate Class Femela Yadacii Della Vale Degli Orsi Ali COR A 1203-10/343 Cane Corso Italiano 28.03.2010 Matei P. & Marcu A. Dagmar Klein (RO) EXC.1 CAC,Inv.D.   162
163 Clasa Deschisa / Open Class Femela Corvinia JR 72159 Co Cane Corso Italiano 03.01.2010 Muncan Emil Dagmar Klein (RO) -     163
164 Clasa Campioni / Champions Class Femela Tosca Del Rosso Malpelo COR A 1176-10/343 Cane Corso Italiano 25.07.2009 Hota Elena Dagmar Klein (RO) EXC1 CACL,BB,BOB   164
165 Clasa Campioni / Champions Class Femela Vespasian Donata COR A 1140-10/343 Cane Corso Italiano 10.11.2009 Daescu Alain Dagmar Klein (RO) EXC.2     165
166 Clasa Intermediara / Intermediate Class Mascul Nik Majestic Lee COR A 853-10/260 Tosa 21.03.2010 Ionescu Sorin Zsolt Molnar (RO) EXC. CAC,BD,BOB,INV.D   166
167 Clasa Baby / Baby Class Femela Haru Abides COR A 1029-12/260 Tosa 15.09.2011 Crisan Nicoleta Zsolt Molnar (RO) FP1     167
168 Clasa Juniori / Youth Class Femela A - Kaya COR A 964-11/260 Tosa 03.09.2010 Coman C. Marius Zsolt Molnar (RO) FB     168
169 Clasa Juniori / Youth Class Femela Nik Majestik Natsumi COR A 954-11/260 Tosa 10.12.2010 Sutka Raimond Zsolt Molnar (RO) FB     169
170 Clasa Intermediara / Intermediate Class Femela Chuuko COR A 914-10/260 Tosa 21.06.2010 Muller B. Attila Zsolt Molnar (RO) BUN     170
171 Clasa Pui / Puppy Class Mascul Bap De Cluj Bruno - Ayan COR B 139-11/346 Dogo Canario 03.07.2011 Matei A. & Baicon D. Zsolt Molnar (RO) FP1     171
172 Clasa Deschisa / Open Class Mascul Bufallo COR A 189-10/346 Dogo Canario 06.01.2010 Cocianga R. & Gadalean L. Zsolt Molnar (RO) EXC. CAC,BD,INV.D   172
173 Clasa Baby / Baby Class Femela Wiktoria Bullsara Del Pemba in asteptare Dogo Canario   Boldor D. Flavius Zsolt Molnar (RO) FP1     173
174 Clasa Juniori / Youth Class Femela Transilvania Bullsara Del Pemba  COR A 307-11/346 Dogo Canario 17.04.2011 Boldor D. Flavius Zsolt Molnar (RO) EXC. CACJ,BF,BOB   174
175 Clasa Deschisa / Open Class Femela Baghera COR A 191-10/346 Dogo Canario 06.01.2010 Sarandan Mircea Zsolt Molnar (RO) EXC. CAC,Inv.D.   175
176 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Al Camaro Shadow Of Heaven COR A 702-11/050 Newfoudland 13.01.2011 Secreteanu Tamara Augustin Ionescu (RO) EXC. CACJ,B.Male,BJ,BOB   176
177 Clasa Deschisa / Open Class Mascul Gypsy for Watter Princes COR A 399-06/050 Newfoudland 23.02.2006 Rus Cristian Augustin Ionescu (RO) FB     177
178 Clasa Campioni / Champions Class Mascul Nd - Manu Grandiouse Black Dog COR A 645-10/050 Newfoudland 18.03.2010 Secreteanu Tamara Augustin Ionescu (RO) EXC.1 CACL,INV.D   178
179 Clasa Pui / Puppy Class Femela Rosa Buha's Midnight Shiny Waters COR A 718-11/050 Newfoudland 23.05.2011 Rus Cristian Augustin Ionescu (RO) FP BEST PUPPY   179
180 Clasa Deschisa / Open Class Femela Febbie Webb Bay COR A 657-10/050 Newfoudland 17.01.2010 Ciobanu Mandana Augustin Ionescu (RO) EXC. CAC,B.Female   180
181 Clasa Campioni / Champions Class Mascul Xavier Vom Matthiasberg COR A 17-09/145 Leonberger 24.10.2008 Cristian S. Ioana Zsolt Molnar (RO) EXC. CAC,BD,BOB   181
182 Clasa Juniori / Youth Class Femela Winterhart-Weissgold Cate-Carina COR A 22-11/145 Leonberger 16.03.2011 Ghizdareanu Rodica Zsolt Molnar (RO) EXC. CACJ,BF   182
183 Clasa Campioni / Champions Class Mascul Firel De Birnova COR A 4707-09/357 Ciobanesc Romanesc de Bucovina 04.10.2009 Orga Florian Dagmar Klein (RO) EXC.1 CACL,BD,BOB   183
184 Clasa Pui / Puppy Class Femela Alma Lunca Muresului COR A 5191-11/357 Ciobanesc Romanesc de Bucovina 01.07.2011 Orga Florian Dagmar Klein (RO) FP1 BEST PUPPY   184
185 Clasa Pui / Puppy Class Femela Anya Lunca Muresului COR A 5190-11/357 Ciobanesc Romanesc de Bucovina 01.07.2011 Orga Florian Dagmar Klein (RO) FP2     185
186 Clasa Juniori / Youth Class Femela Amira in asteptare Ciobanesc Romanesc de Bucovina 23.04.2011 Muresan Adrian Dagmar Klein (RO) BUN     186
187 Clasa Juniori / Youth Class Femela Natasa De Humor COR A 5048-11/357 Ciobanesc Romanesc de Bucovina 28.12.2010 Durdun Constantin Dagmar Klein (RO) EXC.1 CACJ,BD,INV.D   187
188 Clasa Intermediara / Intermediate Class Femela Sorina De Horodnic COR A 5007-10/357 Ciobanesc Romanesc de Bucovina 15.07.2010 Lazar T. Sorin Dagmar Klein (RO) -     188
189 Clasa Deschisa / Open Class Mascul Picasso Transylvania Giant COR A 802-10/061 St. Bernhardshund short hair 16.01.2010 Mihai Diana & Cristian Zsolt Molnar (RO) EXC. CAC,BOB,Inv.D   189
190 Clasa Baby / Baby Class Mascul Beethoven Transylvania Giant COR A 947-11/061 St. Bernhardshund long hair 16.09.2011 Mincu- Gavra Aurora Zsolt Molnar (RO) -     190
191 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Hero Of The Mountains Din Danny MET Bh.8936/11 St. Bernhardshund long hair 19.12.2010 Huiu Valentina Zsolt Molnar (RO) EXC. CACJ,BOB,INV.D   191
192 Clasa Baby / Baby Class Femela Baronessa Transylvania Giant COR A 951-11/061 St. Bernhardshund long hair 16.09.2011 Mihai Diana & Cristian Zsolt Molnar (RO) FP1     192
193 Clasa Pui / Puppy Class Mascul Kudo Iz Bolshoi Kavkaz COR A 5659-11/328 Kavkazskaïa Ovtcharka 25.06.2011 Buica I. Adrian Augustin Ionescu (RO) PROMITATOR     193
194 Clasa Pui / Puppy Class Mascul Zaur-han Transylvanya Giant COR A 5577-11/328 Kavkazskaïa Ovtcharka 05.07.2011 Jitareanu Constantin Augustin Ionescu (RO) FP1 BEST PUPPY   194
195 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Iuro Iz Bolshoi Kavkaz COR A 5344-11/328 Kavkazskaïa Ovtcharka 25.01.2011 Vlangar Eduard Marian Augustin Ionescu (RO) EXC.2     195
196 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Juro Iz Bolshoi Kavkaz COR A 5494-11/328 Kavkazskaïa Ovtcharka 15.03.2011 Svetko Laurentiu Augustin Ionescu (RO) EXC.3     196
197 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Tsarevna De Caucaz Pamir COR A 5438-11/328 Kavkazskaïa Ovtcharka 03.09.2010 Rotaru Marin Augustin Ionescu (RO) EXC.1 CACJ,BM,BOB,INV.D   197
198 Clasa Intermediara / Intermediate Class Mascul Dermina Alex Lobo COR A 5014-10/328 Kavkazskaïa Ovtcharka 02.07.2010 Lazar T. Sorin Augustin Ionescu (RO) ABSENT     198
199 Clasa Deschisa / Open Class Mascul Osman Daur Don COR A 4166-09/328 Kavkazskaïa Ovtcharka 18.09.2008 Galeancu Ioan Augustin Ionescu (RO) EXC. CAC   199
200 Clasa Campioni / Champions Class Mascul Tskaro Yuro COR A 3455-08/328 Kavkazskaïa Ovtcharka 01.03.2007 Nedelcu Cezar Augustin Ionescu (RO) ABSENT     200
201 Clasa Pui / Puppy Class Femela Luna Iz Bolshoi Kavkaz COR A 5663-11/328 Kavkazskaïa Ovtcharka 05.07.2011 Buica I. Adrian Augustin Ionescu (RO) PROMITATOR     201
202 Clasa Juniori / Youth Class Femela Arwen Alannis COR A 5098-10/328 Kavkazskaïa Ovtcharka 18.11.2010 Ionele Catalin Augustin Ionescu (RO) EXC.1 CACJ,BF,Inv.D   202
203 Clasa Juniori / Youth Class Femela Ayris Echinus COR A 5760-12/328 Kavkazskaïa Ovtcharka 01.03.2011 Galeancu Ioan Augustin Ionescu (RO) EXC.2     203
204 Clasa Juniori / Youth Class Femela Natasha De Brailita COR A 5220-11/328 Kavkazskaïa Ovtcharka 26.09.2010 Jitareanu Constantin Augustin Ionescu (RO) EXC.3     204
205 Clasa Juniori / Youth Class Femela Richa Iz Aleksandrovoi Slobody in asteptare Kavkazskaïa Ovtcharka 09.01.2011 Mara Arthur Augustin Ionescu (RO) ABSENT     205
206 Clasa Deschisa / Open Class Femela Harsaid&co Tsarevna UChM-MD 18609/000874 Kavkazskaïa Ovtcharka 10.03.2008 Rotaru Marin Augustin Ionescu (RO) EXC. CAC   206
207 Clasa Baby / Baby Class Mascul Chirs Shah-Azim CMKU/SAO/3664/11 Sredneasiatskaïa Ovtcharka 31.10.2011 Burza Cristian Augustin Ionescu (RO) FP BEST BABY   207
208 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Babaiush COR A 499-11/335 Sredneasiatskaïa Ovtcharka 10.12.2010 Balaci Nicolae Augustin Ionescu (RO) EXC. CACJ,INV.D   208
209 Clasa Deschisa / Open Class Mascul Bos in asteptare Sredneasiatskaïa Ovtcharka 15.12.2009 Bosneac Liviu Augustin Ionescu (RO) EXC.2     209
210 Clasa Deschisa / Open Class Mascul Ezan Best Gladiators COR A 310-09/335 Sredneasiatskaïa Ovtcharka 02.03.2009 Burza Cristian Augustin Ionescu (RO) EXC.1 CAC,BD,BOB   210
211 Clasa Juniori / Youth Class Femela Aida COR A 547-11/335 Sredneasiatskaïa Ovtcharka 20.12.2010 Voicu Emil Augustin Ionescu (RO) BUN     211
212 Clasa Juniori / Youth Class Femela Aisha COR A 497-11/335 Sredneasiatskaïa Ovtcharka 14.10.2010 Corpodean Cristinel Augustin Ionescu (RO) EXC.1 CACJ,BF,Inv.D   212
213 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Chenporewa Kam-Bu Kalsange  COR A 23-11/230 Do-Khyi 10.01.2011 Togan Ciprian Zsolt Molnar (RO) EXC. CACJ,BOB   213
214 Clasa Deschisa / Open Class Mascul Labanc-Volgyi Lucky Guy COR A 485-11/045 Berner Sennenhund 04.08.2008 Pariza R. Bianca Augustin Ionescu (RO) EXC.1 CAC,BOB   214
215 Clasa Baby / Baby Class Femela Fency Of Berniland COR A 493-11/045 Berner Sennenhund 19.10.2011 Pariza R. Bianca Augustin Ionescu (RO) FP BEST BABY   215
216 Clasa Campioni / Champions Class Mascul Moderator Kementari COR A 1564-10/007 Airedale Terrier 06.11.2009 Fock Rodica Petru Muntean (RO) EXC.1 CACL,BD,BOB   216
217 Clasa Juniori / Youth Class Femela Gucci Von Konigs-Terry COR A 1579-10/007 Airedale Terrier 19.10.2010 Fock Rodica Petru Muntean (RO) EXC.1 CACJ,BF   217
218 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Conte Filomenia De Yli COR A 2275-11/169 Fox Terrier Wire 19.03.2011 Iliescu Radu Petru Muntean (RO) EXC.1 CACJ   218
219 Clasa Intermediara / Intermediate Class Mascul French Dream De Platemare LOF 65619 Fox Terrier Wire 14.10.2010 Grandry Monique Petru Muntean (RO) EXC.1 CAC,BD,BOB,INV.D   219
220 Clasa Juniori / Youth Class Femela Cola Filomenia De Yli COR A 2277-11/169 Fox Terrier Wire 19.03.2011 Iliescu Radu Petru Muntean (RO) EXC.1 CACJ,BJ   220
221 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Milo in asteptare Jack Russell Terrier 29.10.2010 Metz Norbert Ioan Petru Muntean (RO) EXC.1 CACJ,BJ   221
222 Clasa Campioni / Champions Class Mascul Gang Staff Jack Sparrow PKR III - 65141 Jack Russell Terrier 20.06.2009 Popa C. & Kalicinska A. Petru Muntean (RO) EXC.1 CACL,BD,BOB   222
223 Clasa Juniori / Youth Class Femela Gang Staff Gisele Bundchen PKR III-69422 Jack Russell Terrier 04.03.2011 Popa C. & Kalicinska A. Petru Muntean (RO) FB     223
224 Clasa Campioni / Champions Class Mascul Franer Is Of Surprise Christmas Night MET Whwt.4211/10 West Highland White Terrier 24.12.2009 Jojartne Rozsa Ildiko Petru Muntean (RO) EXC.1 CACL,BD,BOB   224
225 Clasa Deschisa / Open Class Femela Roxy COR C 2-11/085 West Highland White Terrier 27.03.2009 Marcso Dolores Petru Muntean (RO) EXC.1 CAC,BF   225
226 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Nando Von Chiorean COR A 1754-10/011 Bull Terrier standard 23.10.2010 Pop Octavian Cosmin Petru Muntean (RO) EXC.1 CACJ,BD,BJ,INV.D   226
227 Clasa Baby / Baby Class Femela Novantae Bella Mafia COR A 1854-11/011 Bull Terrier standard 26.08.2011 Chiriac Marian & Dusita Petru Muntean (RO) FP2     227
228 Clasa Baby / Baby Class Femela Novantae Browny Delight COR A 1855-11/011 Bull Terrier standard 26.08.2011 Chiriac Marian & Dusita Petru Muntean (RO) FP1 BEST BABY   228
229 Clasa Juniori / Youth Class Femela Myneve Von Chiorean COR A 1760-10/011 Bull Terrier standard 17.10.2010 Pop Octavian Cosmin Petru Muntean (RO) FB     229
230 Clasa Juniori / Youth Class Femela Rainbow Greatnes COR A 1792-11/011 Bull Terrier standard 21.03.2011 Neagu R. Cosmina Petru Muntean (RO) BUN     230
231 Clasa Intermediara / Intermediate Class Femela Hayabusa Take Me High COR A 1688-10/011 Bull Terrier standard 23.03.2010 Farkas Nandor Petru Muntean (RO) EXC.1 CAC,BF,BOB,Inv.D   231
232 Clasa Deschisa / Open Class Femela Emred Summer Love COR A 1730-10/011 Bull Terrier standard 11.05.2009 Chiriac Marian & Dusita Petru Muntean (RO) EXC.1 CAC   232
233 Clasa Deschisa / Open Class Femela Nina Duma's COR A 9-09/011 Bull Terrier miniature 20.08.2009 Nedelcu Andreea Petru Muntean (RO) BUN     233
234 Clasa Intermediara / Intermediate Class Mascul Ducipal Robert-Ranger COR A 50-10/076 Staffordshire Bull Terrier 01.06.2010 Moldovan A. Calin Petru Muntean (RO) EXC.1 CAC,BD,BOB,INV.D   234
235 Clasa Pui / Puppy Class Mascul Diamondkings Eye of the Tiger COR A 3583-11/286 American Staffordshire Terrier 05.08.2011 Milea Cristian Petru Muntean (RO) FP2     235
236 Clasa Pui / Puppy Class Mascul Marlboro COR A 3664-11/286 American Staffordshire Terrier 31.07.2011 Damian Dragos Petru Muntean (RO) FP3     236
237 Clasa Pui / Puppy Class Mascul Ringmaster Papito COR 3710-12/286 American Staffordshire Terrier 24.06.2011 Astilean Eduard Adrian Petru Muntean (RO) FP1 BEST PUPPY   237
238 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Black Jack in asteptare American Staffordshire Terrier 26.03.2011 Ludosan Adrian Petru Muntean (RO) EXC.2     238
239 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Getic Flames Barbarian Yell COR A 3502-11/286 American Staffordshire Terrier 29.03.2011 Moraru M. & Gheorghiu B. Petru Muntean (RO) -     239
240 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Getic Flames Bulletproof COR A 3503-11/286 American Staffordshire Terrier 29.03.2011 Turcas Razvan Petru Muntean (RO) EXC.1 BJ,CACJ   240
241 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Pureclass Mountain Bike COR A 3520-11/286 American Staffordshire Terrier 04.12.2010 Lukacs Ferenc Petru Muntean (RO) EXC.3     241
242 Clasa Intermediara / Intermediate Class Mascul Diamondkings Rage of Thunder COR A 3343-10/286 American Staffordshire Terrier 08.08.2010 Simut Glad Petru Muntean (RO) EXC.2 RCAC   242
243 Clasa Intermediara / Intermediate Class Mascul Pureclass Iced Capucino In Peace Spirit COR A 3397-10/286 American Staffordshire Terrier 22.07.2010 Dinu M. & Lukacs F. Petru Muntean (RO) EXC.1 CAC   243
244 Clasa Deschisa / Open Class Mascul Rey Lord King Of Ring's COR A 3507-11/286 American Staffordshire Terrier 20.02.2010 Verbita Razvan Petru Muntean (RO) EXC.1 CAC,BD,BOB,INV.D   244
245 Clasa Baby / Baby Class Femela Brilliant Of Gold Court COR 3713-11/286 American Staffordshire Terrier 31.08.2011 Nedelcu Marius Petru Muntean (RO) -     245
246 Clasa Pui / Puppy Class Femela Sistaff's Hide And Seek COR A 3681-11/286 American Staffordshire Terrier 07.07.2011 Ambrosie C. Cosmin Petru Muntean (RO) FP1     246
247 Clasa Juniori / Youth Class Femela Getic Flames Beretta COR A 3506-11/286 American Staffordshire Terrier 29.03.2011 Gheorghiu Bogdan Petru Muntean (RO) FB     247
248 Clasa Juniori / Youth Class Femela Sonya King of Ring's JR 701214 AST American Staffordshire Terrier 18.11.2010 Stoian Adrian Petru Muntean (RO) FB     248
249 Clasa Intermediara / Intermediate Class Femela Diamondkings Rainbow Fire COR A 3345-10/286 American Staffordshire Terrier 08.08.2010 Simut Glad Petru Muntean (RO) EXC.2 RCAC   249
250 Clasa Intermediara / Intermediate Class Femela Mina King Of Ring's COR A 3508-11/286 American Staffordshire Terrier 20.02.2010 Verbita Razvan Petru Muntean (RO) EXC.1 CAC,Inv.D.   250
251 Clasa Intermediara / Intermediate Class Femela Pureclass In Peace Spirit COR A 3398-10/286 American Staffordshire Terrier 22.07.2010 Dinu Marius Petru Muntean (RO) FB     251
252 Clasa Deschisa / Open Class Femela Thunder Rock's Everest Peak COR A 3206-10/286 American Staffordshire Terrier 27.01.2010 Stoian Adrian Petru Muntean (RO) FB     252
253 Clasa Deschisa / Open Class Femela Yellow Yankees Top Secret Diamondkings COR A 2809-08/286 American Staffordshire Terrier 30.05.2008 Simut Glad Petru Muntean (RO) FB     253
254 Clasa Campioni / Champions Class Femela Pureclass Gold Ticket COR A 3148-10/286 American Staffordshire Terrier 14.12.2009 Iordache I. & Lukacs F. Petru Muntean (RO) EXC.1 CACL,BF   254
255 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Cupcake-boy Of Hello Yorkies COR A 1727-10/086 Yorkshire Terrier 20.09.2010 Galis Johanna & Georgeta Petru Muntean (RO) EXC.1 CACJ,BD,BOB,INV.D   255
256 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Pellerd - Ore Dio MET Yt.1300/11 Yorkshire Terrier 15.11.2010 Jojartne Rozsa Ildiko Petru Muntean (RO) EXC.2     256
257 Clasa Juniori / Youth Class Femela Cleopatra Of Silver Speed MET Yt.1304/11 Yorkshire Terrier 12.01.2011 Galis Johanna Petru Muntean (RO) -     257
258 Clasa Juniori / Youth Class Femela First Love of Wonder Wind MET Yt.1224/11 Yorkshire Terrier 21.11.2010 Kormendi-Szel Krisztina Petru Muntean (RO) FB     258
259 Clasa Campioni / Champions Class Femela Lipstick Of Silver Speed COR A 1671-10/086 Yorkshire Terrier 13.11.2008 Galis Johanna Petru Muntean (RO) EXC.1 CACL,BF   259
260 Clasa Pui / Puppy Class Mascul Falco Of Karma's Legacy COR A 1187-11/148 Dachshund wire hair 09.07.2011 Draganescu Marian Anca Giura (RO) FP2     260
261 Clasa Pui / Puppy Class Mascul Ford Of Karma's Legacy COR A 1184-11/148 Dachshund wire hair 09.07.2011 Draganescu Marian Anca Giura (RO) FP1 BEST PUPPY   261
262 Clasa Pui / Puppy Class Femela Fresca Of Karma's Legacy COR A 1189-11/148 Dachshund wire hair 09.07.2011 Draganescu Marian Anca Giura (RO) -     262
263 Clasa Intermediara / Intermediate Class Mascul Mozes's Son Of Happytails 1988 RO  COR A 20-11/148 Zwerg Dachshund wire hair 24.09.2010 Ungureanu R. Ovidiu  Anca Giura (RO) EXC CAC,BOB,Inv.D   263
264 Clasa Campioni / Champions Class Mascul Elton John de Gama Hispania LOI 11137019 Zwerg Dachshund wire hair 25.03.2010 Brassini Claudio Anca Giura (RO) ABSENT     264
265 Clasa Juniori / Youth Class Femela No Name Of Happytails 1988 RO COR A 29-11/148 Zwerg Dachshund wire hair 10.05.2011 Flesieru Sebastian & Dragos Anca Giura (RO) EXC. CACJ   265
266 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Winter Blizzard Arctic Tail COR A 566-11/212 Samoiedskaïa Sabaka 23.12.2010 Buda Lavinia & Raileanu Cornel Dagmar Klein (RO) EXC.1 BD,CACJ,BJ,INV.D   266
267 Clasa Juniori / Youth Class Femela Winter Blizzard Another Pretty Face COR A 571-11/212 Samoiedskaïa Sabaka 23.12.2010 Buda Lavinia & Raileanu Cornel Dagmar Klein (RO) EXC.1 CACJ   267
268 Clasa Juniori / Youth Class Femela Winter Blizzard Avalanche COR A 573-11/212 Samoiedskaïa Sabaka 23.12.2010 Buda Lavinia & Raileanu Cornel Dagmar Klein (RO) EXC.2     268
269 Clasa Campioni / Champions Class Femela Folle D'Amour Freya of Karasea LOF 9383/1815 Samoiedskaïa Sabaka 22.06.2010 Flamand Arlette Dagmar Klein (RO) EXC.1 CACL,BF,BOB,INV.D   269
270 Clasa Campioni / Champions Class Femela Seideburgi Ruszlana COR A 554-08/212 Samoiedskaïa Sabaka 03.12.2007 Buda Lavinia Dagmar Klein (RO) EXC.2     270
271 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Aragorn Of Transilvania's Wolves COR A 1005-11/243 Alaskan Malamute 30.03.2011 Costinescu Monica Dagmar Klein (RO) EXC.1 BJ,CACJ   271
272 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Bear Pak Total Package Of Nanook Spirit COR A 997-11/243 Alaskan Malamute 25.11.2010 Dreghici T. & Beno G. Dagmar Klein (RO) -     272
273 Clasa Deschisa / Open Class Mascul Bear Huddled In My Hand Of Nanook Spirit COR A 942-10/243 Alaskan Malamute 14.01.2010 Dreghici T. & Beno G. Dagmar Klein (RO) EXC.1 CAC   273
274 Clasa Campioni / Champions Class Mascul My Alaskan North Face COR A 989-11/243 Alaskan Malamute 31.03.2010 Covasa Adriana Dagmar Klein (RO) EXC.1 CACL,BD,BOB,INV.D   274
275 Clasa Juniori / Youth Class Femela Adorable March Transilvania's Wolves COR A 1009-11/243 Alaskan Malamute 30.03.2011 Costinescu Monica Dagmar Klein (RO) FB     275
276 Clasa Intermediara / Intermediate Class Femela Creme De La Creme Shamanrock CMKU/AM/7105/10 Alaskan Malamute 22.02.2010 Costinescu Monica Dagmar Klein (RO) EXC.1 CAC,Inv.D.   276
277 Clasa Pui / Puppy Class Mascul Snow Spirit's Almost Famous COR A 2989-11/270 Siberian Husky 26.05.2011 Cionca D. & Savescu F. Dagmar Klein (RO) FP BEST PUPPY   277
278 Clasa Intermediara / Intermediate Class Mascul Easy To Love Of Silverlight COR A 2901-10/270 Siberian Husky 18.02.2010 Pintea Otilia Dagmar Klein (RO) EXC.1 CAC,BD,INV.D   278
279 Clasa Deschisa / Open Class Mascul Little Player Of Silverlight COR A 2886-10/270 Siberian Husky 12.12.2009 Pintea Otilia Dagmar Klein (RO) EXC.1 CAC   279
280 Clasa Pui / Puppy Class Femela Snow Spirit's Amour Toujour At Brigimerci COR A 2990-11/270 Siberian Husky 26.05.2011 Csordas Brigitta Dagmar Klein (RO) FP     280
281 Clasa Deschisa / Open Class Femela Let's Go To Be Winners Of Silverlight COR A 2889-10/270 Siberian Husky 12.12.2009 Pintea Otilia Dagmar Klein (RO) EXC.1 CAC,BF,BOB   281
282 Clasa Baby / Baby Class Mascul Kiryoku Go Diamond COR A 352-11/255 Akita 20.09.2011 Muntean Valentin Dagmar Klein (RO) FP BEST PUPPY   282
283 Clasa Campioni / Champions Class Mascul Agashy San Do COR A 268-07/255 Akita 29.01.2007 Bodo Csaba Dagmar Klein (RO) EXC.1 CACL,BD,BOB   283
284 Clasa Campioni / Champions Class Mascul Kirei COR A 266-07/255 Akita 09.04.2006 Oprean A. Liviu Dagmar Klein (RO) -     284
285 Clasa Pui / Puppy Class Femela Sairento Ryoushi Atsue COR A 360-11/255 Akita 23.07.2011 Stanila Cosmin Dagmar Klein (RO) FP BEST PUPPY   285
286 Clasa Deschisa / Open Class Femela Sake No Uchi Kamiza COR A 297-09/255 Akita 18.03.2009 Conea N. Adrian Dagmar Klein (RO) FB     286
287 Clasa Campioni / Champions Class Mascul Clonroot That's My Boy At Melodor COR A 169-11/344 American Akita 26.08.2009 Ciuleanu Laura Dagmar Klein (RO) EXC.1 CACL,BD,BOB   287
288 Clasa Pui / Puppy Class Femela Arizona's Glamour Alya in asteptare American Akita   Suciu Bianca & Ciuleanu Laura Dagmar Klein (RO) FP BEST PUPPY   288
289 Clasa Campioni / Champions Class Femela Burwen Chasing Rainbows LOF 2815/454 Shiba 29.03.2010 Nisenbaum Ina Dagmar Klein (RO) EXC.1 CACL,BOB,BB,INV.D   289
290 Clasa Baby / Baby Class Mascul Stedra Tumaini COR A 6-11/248 Pharaoh Hound 01.09.2011 Laszlo Timea & Istvan Dagmar Klein (RO) FP BEST BABY   290
291 Clasa Intermediara / Intermediate Class Femela Envy Me Deborah MET Coonh.23/10 Black and Tan Coonhound 29.05.2010 Laszlo Istvan & Kovacs Rita Anca Giura (RO) EXC. CAC,BOB,Inv.D   291
292 Clasa Deschisa / Open Class Mascul Amir COR A 783-10/163 Basset Hound 01.02.2010 Batran L. & Ionescu F. Anca Giura (RO) exc. CAC,Inv.D.   292
293 Clasa Campioni / Champions Class Mascul Bonzo De Azumi COR A 743-08/163 Basset Hound 07.06.2008 Draja Octavian & Timea Anca Giura (RO) exc. CAC,BM   293
294 Clasa Juniori / Youth Class Femela Gabrysia Wesole Smutasy COR A 800-11/163 Basset Hound 26.12.2010 Batran L. & Ionescu F. Anca Giura (RO) EXC. CACJ,BF,Inv.D   294
295 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Bory Wood Almond COR A 796-10/161 Beagle 30.10.2010 Koszorus Levente Anca Giura (RO) EXC. CACJ,INV.D   295
296 Clasa Deschisa / Open Class Mascul Enriqoue Vajado SPKP 1461 Beagle 06.04.2009 Laszlo Istvan Anca Giura (RO) EXC. CAC   296
297 Clasa Campioni / Champions Class Mascul Maglodi Biggy-boys Eminem MET Beagle.4324/09 Beagle 07.01.2009 Laszlo Istvan Anca Giura (RO) EXC. CAC,BM,BOB   297
298 Clasa Pui / Puppy Class Femela Arlenne - White Starling COR A 849-11/161 Beagle 27.05.2011 Albu R. Alin Anca Giura (RO) FP1 BEST PUPPY   298
299 Clasa Pui / Puppy Class Femela Saya COR A 859-11/161 Beagle 27.05.2011 Postariu O. Raluca Anca Giura (RO) FP2     299
300 Clasa Juniori / Youth Class Femela Faery Hunters Abigail COR A 838-11/161 Beagle 09.04.2011 Lovin Teodora A.M. Anca Giura (RO) -     300
301 Clasa Intermediara / Intermediate Class Femela Bory Wood Arzena COR A 799-10/161 Beagle 30.10.2010 Koszorus Levente Anca Giura (RO) EXC.1 CAC,BF,Inv.D   301
302 Clasa Intermediara / Intermediate Class Femela Real Small-devil Extasy MET Beagle.4775/10 Beagle 04.08.2010 Laszlo I. & Mrena L. Anca Giura (RO) EXC.2     302
303 Clasa Deschisa / Open Class Femela Brea Vajado SPKP 1187/09 Beagle 09.04.2007 Laszlo Istvan Anca Giura (RO) EXC. CAC   303
304 Clasa Juniori / Youth Class Femela Sweet Sherry Of Agomenti COR A 1044-11/153 Dalmatinac 01.04.2011 Gall Erika Anca Giura (RO) EXC. CACJ   304
305 Clasa Intermediara / Intermediate Class Mascul Billy COR A 2523-10/119 Deutsch Kurzhaar 31.03.2010 Ionescu M. Marius Anca Giura (RO) EXC. CAC,Inv.D.   305
306 Clasa Intermediara / Intermediate Class Femela Federica Oberon Haus COR A 2611-10/119 Deutsch Kurzhaar 01.07.2010 Ionescu M. Marius Anca Giura (RO) EXC. CAC,BOB,Inv.D   306
307 Clasa Campioni / Champions Class Mascul Szantovai Omar COR A 1096-10/098 Deutsch Drahthaar 01.06.2009 Kosa Eda Anca Giura (RO) EXC. CAC,BOB   307
308 Clasa Campioni / Champions Class Femela Carrolla Fala Love'a COR A 16-10/099 Weimaraner short hair 08.02.2010 Lovin Teodora A.M. Anca Giura (RO) -     308
309 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Garden Star's Irish Tequila COR A 848-11/120 Irish Red Setter 26.12.2010 Bogan Ioana Anca Giura (RO) EXC. CACJ,BOB,INV.D   309
310 Clasa Pui / Puppy Class Femela Garden Star's Irish Utopia COR A 849-12/120 Irish Red Setter 07.08.2011 Bogan Ioana Anca Giura (RO) FP BEST PUPPY   310
311 Clasa Juniori / Youth Class Femela Gloria Of Clear Passion COR A 4571-11/122 Labrador Retriever 04.02.2011 Cletiu Andreea Augustin Ionescu (RO) EXC. CACJ,BJ,BF,BOB   311
312 Clasa Deschisa / Open Class Femela Betty Von Konigs Terry COR A 1993-05/122 Labrador Retriever 30.04.2005 Mederle Alexandra Augustin Ionescu (RO) ABSENT     312
313 Clasa Baby / Baby Class Mascul Access Denied of the Morning Valley in asteptare Golden Retriever 01.10.2011 Veres Helen Augustin Ionescu (RO) FP BEST BABY   313
314 Clasa Pui / Puppy Class Mascul Aaron COR A 3344-11/111 Golden Retriever 17.07.2011 Onesim Lavinia Augustin Ionescu (RO) FP3     314
315 Clasa Pui / Puppy Class Mascul Morcheeba Lunes VDH/GRC 11-0424 Golden Retriever 18.06.2011 Muller Johannes Augustin Ionescu (RO) FP1 BEST PUPPY   315
316 Clasa Pui / Puppy Class Mascul Tramin Han Solo COR A 3424-12/111 Golden Retriever 19.06.2011 Bogan Ioana Augustin Ionescu (RO) FP2     316
317 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Garbank Lislone Beauly COR A 3405-11/111 Golden Retriever 07.05.2011 Corici Adrian Augustin Ionescu (RO) EXC.2     317
318 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Picture Perfect Of Clear Passion COR A 3213-11/111 Golden Retriever 04.02.2011 Cletiu Andreea Augustin Ionescu (RO) EXC.1 CACJ,BD,BJ   318
319 Clasa Intermediara / Intermediate Class Mascul Caruso Of The Famous Family COR A 2922-10/111 Golden Retriever 11.02.2010 Pora Jeno Augustin Ionescu (RO) EXC.1 CAC,Inv.D.   319
320 Clasa Intermediara / Intermediate Class Mascul Morcheeba Gonzalo COR A 3236-11/111 Golden Retriever 27.02.2010 Bura Daniela Augustin Ionescu (RO) EXC.2 RCAC   320
321 Clasa Intermediara / Intermediate Class Mascul Thevenet Rebelde Sin Causa COR A 3403-11/111 Golden Retriever 22.04.2010 Cletiu Andreea Augustin Ionescu (RO) EXC.3     321
322 Clasa Deschisa / Open Class Mascul A-Willy COR A 2870-10/111 Golden Retriever 28.09.2008 Dragulescu D. Aurora Augustin Ionescu (RO) FB     322
323 Clasa Deschisa / Open Class Mascul Another Masterpiece of Clear Passion COR A 2178-08/111 Golden Retriever 07.01.2008 Cletiu Andreea Augustin Ionescu (RO) EXC.1 CAC   323
324 Clasa Deschisa / Open Class Mascul Easy Rider Of Clear Passion COR A 2831-10/111 Golden Retriever 12.12.2009 Cletiu A. & Sorincau L. Augustin Ionescu (RO) EXC.2     324
325 Clasa Pui / Puppy Class Femela Aida Goldset COR A 3305-11/111 Golden Retriever 02.07.2011 Bogan Ioana Augustin Ionescu (RO) FP     325
326 Clasa Juniori / Youth Class Femela Thevet Delfines En Tu Voz in asteptare Golden Retriever 25.02.2011 Cletiu Andreea Augustin Ionescu (RO) EXC.1 CACJ   326
327 Clasa Intermediara / Intermediate Class Femela Zampanzar No Time For Love COR A 3158-11/111 Golden Retriever 02.04.2010 Cletiu Andreea Augustin Ionescu (RO) EXC.     327
328 Clasa Deschisa / Open Class Femela Brissa Black Tiger COR A 2593-09/111 Golden Retriever 26.01.2009 Megiesan D. Mircea Augustin Ionescu (RO) FB     328
329 Clasa Deschisa / Open Class Femela Soul Charisma Wizzdom COR A 2546-09/111 Golden Retriever 21.12.2008 Echim I. & Gligor A. Augustin Ionescu (RO) EXC.2 RCAC   329
330 Clasa Deschisa / Open Class Femela Thevenet Tramontana Desatada COR A 3404-11/111 Golden Retriever 21.04.2010 Cletiu Andreea Augustin Ionescu (RO) EXC.1 CAC,BF,BOB,Inv.D   330
331 Clasa Campioni / Champions Class Femela A Pure Heart Of Clear Passion COR A 2187-08/111 Golden Retriever 07.01.2008 Bura Daniela Augustin Ionescu (RO) EXC.     331
332 Clasa Campioni / Champions Class Mascul Five O'clock Dance Top Style COR A 5527-10/005 English Cocker Spaniel 29.01.2010 Calinescu Voichita & Neamtu Adriana Augustin Ionescu (RO) EXC.1 CACL,BD,BOB,INV.D   332
333 Clasa Intermediara / Intermediate Class Femela Golden Lord's Amber Sunrise COR A 5546-10/005 English Cocker Spaniel 18.03.2010 Stan A. & Bobancu G. Augustin Ionescu (RO) ABSENT     333
334 Clasa Juniori / Youth Class Femela Hello Angel Of Snow County Kr ML-11-0018473-ROK Maltese 10.05.2011 Galis Johanna Dagmar Klein (RO) FB     334
335 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Maryann's Golden Roses Antharas MET B.Hav.P.1411/11 Bichon Havanais 10.05.2011 Sabau Cristina Dagmar Klein (RO) FB     335
336 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Royal Frise Don Juan COR A 1012-11/215 Bichon a poil frise 23.03.2011 Jebelean Leontin Dagmar Klein (RO) EXC.1 CACJ,BD   336
337 Clasa Juniori / Youth Class Femela Master Bullmastiff P - Bella COR A 924-11/215 Bichon a poil frise 05.12.2010 Jebelean Leontin Dagmar Klein (RO) EXC.1 CACJ,BF,BJ,BOB,INV.D   337
338 Clasa Juniori / Youth Class Femela Master Bullmastiff P - Sissy COR A 923-11/215 Bichon a poil frise 05.12.2010 Jebelean Leontin Dagmar Klein (RO) FB     338
339 Clasa Deschisa / Open Class Femela Master Bullmastiff R-Dolce COR A 430-07/215 Bichon a poil frise 12.09.2007 Jebelean Leontin Dagmar Klein (RO) EXC.1 CAC   339
340 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Fluffy Angel Elias COR A 369-11/196 Bolognese 27.03.2011 Cretiu M. Ioana Dagmar Klein (RO) EXC.1 CACJ,BD,BOB,BJ   340
341 Clasa Juniori / Youth Class Femela Fluffy Angel Everything Nice COR A 371-11/196 Bolognese 27.03.2011 Cretiu M. Ioana Dagmar Klein (RO) EXC.2     341
342 Clasa Juniori / Youth Class Femela Kathy Queen Luma Tomio MET Bol.6874/H/11 Bolognese 26.02.2011 Toth Katalin Dagmar Klein (RO) EXC.1 BF,CACJ   342
343 Clasa Intermediara / Intermediate Class Femela Fluffy Angel Diva COR A 362-10/196 Bolognese 09.10.2010 Cretiu M. Ioana Dagmar Klein (RO) EXC.1 CACL,INV.D   343
344 Clasa Pui / Puppy Class Femela Distinkto Cassidy - Pink COR A 2979-11/172 Caniche miniature white/ black/ brown 28.05.2011 Buru Paula Dagmar Klein (RO) FP BEST PUPPY   344
345 Clasa Deschisa / Open Class Femela Sketch's Gemma Pretiosa COR A 2905-07/172 Caniche miniature white/ black/ brown 01.03.2007 Maresi M. Carmina Dagmar Klein (RO) EXC.1 CAC   345
346 Clasa Campioni / Champions Class Femela Beautiful Little Angel Allegra's Style COR A 2946-09/172 Caniche miniature white/ black/ brown 18.01.2009 Schwarz Karina Dagmar Klein (RO) EXC.1 CACL,BF,BOB,INV.D   346
347 Clasa Campioni / Champions Class Femela Cabila-B Dell'Alberico LOI 09/99398 Caniche toy 30.04.2009 Tomei Marco Dagmar Klein (RO) EXC.1 CACL,BF,BOB   347
348 Clasa Campioni / Champions Class Mascul Dilemma First Of All COR A 1596-10/208 Shih Tzu 29.07.2009 Suttyak Alice Dagmar Klein (RO) EXC.1 CACL,BD   348
349 Clasa Campioni / Champions Class Mascul Rega Voise Peter Pan COR A 1618-10/208 Shih Tzu 21.02.2010 Ignat Anca & Cristi Dagmar Klein (RO) EXC.2     349
350 Clasa Intermediara / Intermediate Class Femela Diamond Alma's Artemis COR A 1636-10/208 Shih Tzu 21.08.2010 Suttyak Alice Dagmar Klein (RO) EXC.1 CAC,BF,BOB,Inv.D   350
351 Clasa Deschisa / Open Class Femela Rega Voise Sabrina Star COR A 1642-11/208 Shih Tzu 08.07.2010 Rusu Terezia Dagmar Klein (RO) EXC.1 CAC,Inv.D.   351
352 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Sin Sation Mad Max AKC TS03648104 Chihuahua smooth hair 05.03.2011 Caldararic Nathalie Dagmar Klein (RO) -     352
353 Clasa Deschisa / Open Class Femela Fly Me To The Moon Da Minha Quinta LOF 30418/8058 Chihuahua smooth hair 16.05.2010 Caldararic Nathalie Dagmar Klein (RO) -     353
354 Clasa Campioni / Champions Class Femela Jinxchica My Pride and Joy LOSH 1073585 Chihuahua smooth hair 14.01.2010 Caldararic Nathalie Dagmar Klein (RO) EXC.1 CACL,BF,BOB,INV.D   354
355 Clasa Campioni / Champions Class Mascul Show Me the Way Di San Gimignano LOI 10/76297 Chihuahua long hair 28.02.2010 Tomei Marco Dagmar Klein (RO) EXC.1 CACL,BD,BOB,INV.D   355
356 Clasa Baby / Baby Class Mascul Apollo COR A 1786-11/101 Bouledogue francais 17.08.2011 Pop Iulia Dagmar Klein (RO) FP2     356
357 Clasa Baby / Baby Class Mascul Gold - Sierra Sheriff MET Fr.Bull.6092/12 Bouledogue francais 22.09.2011 Cadeschi Alin Dagmar Klein (RO) FP1 BEST BABY   357
358 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Nyakabully Echo COR A 1754-11/101 Bouledogue francais 10.11.2010 Komos Gh. Eugen Dagmar Klein (RO) EXC.1 CACJ,BD,BOB,INV.D   358
359 Clasa Intermediara / Intermediate Class Mascul Black Jack COR A 1791-12/101 Bouledogue francais 30.04.2010 Duma L. & Pap P. Dagmar Klein (RO) EXC.2 RCAC   359
360 Clasa Intermediara / Intermediate Class Mascul Bully in asteptare Bouledogue francais 05.08.2010 Mandoni A. Loredana Dagmar Klein (RO) EXC.3     360
361 Clasa Intermediara / Intermediate Class Mascul Dexter Von Habox COR A 1729-10/101 Bouledogue francais 31.07.2010 Vincze - Farago Szilard Dagmar Klein (RO) EXC.1 CAC   361
362 Clasa Baby / Baby Class Femela Hard Black Jack Chelsea MET 5963/11 Bouledogue francais 20.08.2011 Vincze - Farago Szilard Dagmar Klein (RO) FP     362
363 Clasa Juniori / Youth Class Femela Mara in asteptare Bouledogue francais 07.03.2011 Blondea Catalin Dagmar Klein (RO) FB     363
364 Clasa Intermediara / Intermediate Class Femela Vanessa Duma's COR A 1725-10/101 Bouledogue francais 30.07.2010 Duma L. & Pap P. Dagmar Klein (RO) EXC.1 CAC,BF,Inv.D   364
365 Clasa Pui / Puppy Class Mascul Hugo of Top Team COR A 1002-12/253 Pug 04.06.2011 Duma L. & Pap P. Dagmar Klein (RO) FP BEST PUPPY   365
366 Clasa Intermediara / Intermediate Class Mascul Unic Duma's COR A 962-10/253 Pug 28.03.2010 Duma L. & Pap P. Dagmar Klein (RO) FB     366
367 Clasa Intermediara / Intermediate Class Femela Nik Majestic Magie COR A 970-10/253 Pug 17.05.2010 Duma L. & Pap P. Dagmar Klein (RO) FB     367
368 Clasa Intermediara / Intermediate Class Mascul Francois Mauriac Du Grand Fresnoy COR A 323-11/193 Russkaya Psovaya Borzaya 04.03.2010 Kalauz Karoly Anca Giura (RO) EXC. CAC,BOB,Inv.D   368
369 Clasa Intermediara / Intermediate Class Femela Flower Fantasy COR A 389-10/158 Greyhound 14.03.2010 Todorescu Flavius Anca Giura (RO) EXC. CAC,BOB,Inv.D   369
370 Clasa Baby / Baby Class Femela Petrezselyem-Projekt Love Foolosophy COR A 133-11/162 Whippet 30.08.2011 Crisan Sorin & Andrada Anca Giura (RO) FP BEST BABY   370
371 Clasa Deschisa / Open Class Femela Sandline Geisha COR A 134-12/162 Whippet 01.07.2007 Butuman Cristian Anca Giura (RO) EXC. CAC,BF,BOB   371
372 Clasa Juniori / Youth Class Mascul Jianu in asteptare Ciobanesc Romanesc Corb 27.02.2011 Simutiu Sorin & Diana Dagmar Klein (RO) EXC.1 CACJ,BD,BJ   372
373 Clasa Campioni / Champions Class Mascul Turcu De Predeal COR B 60-11/crco Ciobanesc Romanesc Corb 30.04.2010 Flesieru Sebastian Dagmar Klein (RO) EXC.1 CACL,BOB,INV.D   373
374 Clasa Pui / Puppy Class Femela Haita De Predeal COR B 81-11/crco Ciobanesc Romanesc Corb 11.07.2011 Flesieru Sebastian Dagmar Klein (RO) ABSENT     374
375 Clasa Juniori / Youth Class Femela Erdoalji Kenya COR A 6-11/mss Moskovskaya Storozhevaya Sobaka 18.01.2011 Gavriluti I. Calin Dagmar Klein (RO) EXC.1 CACJ,BF,BOB   375